Vizual LED Poi světelná Show

Vizual LED Poi světelná Show | Famous agency

Vizual LED Poi světelná Show

základní informace

SVĚTELNÁ SHOW

Visual poi je technologie, díky které se dá naprogramováním do světelné show promítat obrázky a nápisy, například loga či názvy firem, škol, tříd apod.
Nabízíme také možnost celé vystoupení přizpůsobit tématu akce - show připravíme na tématickou muziku, v tématickém kostýmu, s vizualizací tématických obrázků. Vše je na vaší volbě, všemu se rádi přizpůsobíme.
Můžeme vám připravit také výhodný balíček dvou vystoupení (dva vstupy v průběhu celé akce) - 1x světelná Visual Poi show + 1x ohnivá show.

VÝHODNÝ BALÍČEK (2X SHOW) = LIGHT + FIRE SHOW
Výhodný balíček dvou vystoupení, např. 1x Light show + 1x Fire show. Vstupy nemusí být ihned za sebou, dají se časově přizpůsobit akci, aby zabavily publikum v průběhu večera dvakrát. Aby pro vás byla tato varianta zajímavá, jsou v balíčku obě vystoupení zvýhodněné, a balíček je tím levnější.

ORIGINÁLNÍ ZÁBAVNÉ WORKSHOPY PRO DĚTI

Součástí workshopu je povídání o původu POI, který pramení až na Novém Zélandu u původních obyvatel tohoto ostrova Maorů. Názorné ukázky obrázků Maorů, kteří jsou typičtí například svým tetováním na obličeji. Dále povídání o tom co to POI vlastně je, a názorná ukázka několika druhů poi.
K čemu je dobré točit s poi? Poi je vlastně forma žonglování a každá forma žonglování, jak je vědecky dokázané, má blahodárný účinek na náš organismus. Ať už je to zlepšování koordinace, rovnováhy, postřehu, soustředění nebo propojování mozkových hemisfér, což je velmi prospěšné pro náš mozek.
Dále si pak děti mohou půjčit poi a pod mým vedením zkoušet základní prvky točení.
Možnost přivézt komponenty k výrobě vlastních tzv. ponožkových poi, které si děti sami vyrobí a následně odnesou s sebou domů.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím