Virtuální realita

Virtuální realita | Famous agency

Virtuální realita

základní informace

  • Virtuální realita je nevšední a skvělý zážitek, který opravdu ohromí každého. Občas až mrazí v zádech jaký fantastický údiv vznikne z této famózní atrakce.

Jakmile si nasadíte speciální brýle a vezmete do rukou ovladače a na hlavu sluchátka, zažijete nezapomenutelný zážitek. Můžete se ocitnout na dně moře, ve vesmíru, mezi zombíky, na sedadle pilota letadla nebo Formule 1. S virtuální realitou vás vezmeme na střechy domů, na sportovní utkání i do nejrůznějších střílecích i jiných her, kde se stanete součástí. Díky virtuální realitě se podíváte, kamkoli vás napadne. Virtiuální realita umí totiž cestovat po mapách po celém světě. Projdete se tak všude tam, kam jste se někdy chtěli podívat. Není problém navštívít i váš budoucí dům díky virtuálním stavebním projektům apod..

U mobilní verze Virtuální reality, kdy přijedeme na vaši akci, a to kamkoliv, vybereme nejvhodnější hry nebo simulátory. Lze také předem vybírat podle tématu vaši akce. Seznam aktuální nabídky je vždy pestrý. Možností jsou také styly her, kde se vystřídá velké množství zájemců tak, aby se dostalo v průběhu akce na každého. Vše je na domluvě. Samozřejmností Virtuálního koutku je zajištění kompletního zázemí jako je například nůžkový stan (venkovní akce), stoly, židle apod..

  • Virtuální zábavu můžete využít na teambuilding i jiné kulturně-společenské akce.

Jak to funguje?
Naše obsluha vám pomůže nasadit nejmodernější virtuální brýle se dvěma displeji. Na uši dostanete sluchátka. Do každé ruky jeden bezdrátový ovladač. A jdeme na to.

Neskutečný zážitek
Nejnovější technologie virtuální reality vám umožňuje volný pohyb po celé místnosti (určený prostor v objektu či stanu). Senzory sledují, kde se nacházíte a kde jsou vaše ruce. Díky tomu jste vtaženi do her a zážitků tak interaktivně jako nikdy předtím. Nedá se to popsat. To se musí vyzkoušet.

Hry a zážitky
Máme různé žánry od stříleček, přes dobrodružné, hororové, závodní, relaxační, tvořivé. Zaručeně si vybere každý od malých dětí až po dospělé. Navíc každý měsíc hry doplňujeme o nové tituly. 

Může se mnou někdo další?
Další účastníci či diváci jsou vítáni. Sedí přímo v herně a na velké televizi mohou sledovat to co vidí hráč v brýlích.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím