TAM TAM BATUCADA | Bubenická show

TAM TAM BATUCADA | Bubenická show | Famous agency

Brazilská bubenická show. Hrají karnevalovou sambu z oblastí Rio de Janeiro a Bahia. Orchestr složený z bubeníků a perkusistů.

základní informace

Brazilská bubenická show. Hrají karnevalovou sambu z oblastí Rio de Janeiro a Bahia. Orchestr složený z bubeníků a perkusistů, který určitě nepřeslechnete ani nepřehlédnete.
Jak v zimě, tak v létě vás nabijí energií pocházející ze slunných oblastí Brazílie, ale také celé jižní Ameriky, Kuby i Afriky. Připomenou vám rytmy samba reggae, samba batucada, maracatú, timbalada, rumba, afrosamba a jiné.
Už od roku 1999 víří pod vedením píšťalky Miloše Vacíka vody nejen české hudební scény. Vystupují na domácích i zahraničních festivalech, byli u otevření Sazka Areny, povzbuzují na mezinárodních marathonech, hrají na charitativních akcích, viděli jsze je v přímých televizních přenosech z Českých Lvů a Miss, na slavnostních zahájeních provozu několika obchodních center i TV Barrandov, hráli v Egyptě, v Řecku, v Německu, v Monaku a v neposlední řadě také na EXPO 2010 v Číně. V roce 2013 vystupovali na zahajovacím ceremoniálu Super Poháru UEFA.

Bubeníci TAM TAM BATUCADA jsou schopni svou Show předvádět hned několikrát během jedné akce. Stačí se jen domluvit. Bubnovat lze i před startem večera a dělat uvítací show u vchodu při vcházení hostů do sálu.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím