Světelná Gymnastická Z Show

Světelná Gymnastická Z Show | Famous agency

Účastníci soutěže Česko Slovensko má Talent. Tanečníci, herci, modelky a modelové, choreografové, režiséři a dokonce i kaskadéři = Světelná gymnastická Z Show.

základní informace

Světelná gymnastická show získala prestižní cenu za Nejzajímavější produkt na českém trhu Event-služeb v roce 2015.
V roce 2015 se zůčastnili populárního TV projektu Česko Slovensko má talent!
Z-show je týmem profesionálů, kteří se sešli s jediným cílem - vytvořit exkluzivní show, programy a doprovodné akce na eventy a události rozličného formátu a typu.
Tanečníci, herci, modelky a modelové, choreografové, režiséři a dokonce i kaskadéři, kteří rozumí svojí profesi a můžou se pyšnit mnohaletými zkušenostmi práce ve svém oboru v oblasti event akcí nejen v České republice, ale i v zahraničí.
Nestojí na místě! Drží krok s nejnovějšími trendy na trhu event služeb, svoje stávající programy pořád zdokonalují a vylepšují a neustále vymýšlí nové a nové.
Rekvizity a kostýmy vytvořili mistři světelného designu. Pyrotechnické, dýmové a světelné efekty, akrobatické triky spolu s moderní choreografií ve stylu fusion modern překvapí každého diváka.
Dechberoucí a nezapomenutelná lightshow v podání uměleckého kolektivu Z-Show je tou správnou volbou pro Vaši akci, ať už se jedná o prezentaci, firemní večírek nebo soukromou oslavu!
Světelná show je zde pro Vás kouzelným zážitkem, který Vás doslova nadchne. Zapomeňte na všechno, co jste viděli předtím! Lightshow v našem podání bouří tradiční představy o světelné show. Nechte se unést jedinečnou atmosférou, kterou jste ještě nikdy nezažili! Vítejte v novém galaktickém světě - světě nadpozemské krásy!

Nabídka Show:

- Evolution
- Butterflies of paradise
- llusion
- Light dreams

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím