Richard Nedvěd

Richard Nedvěd | Famous agency

Richard Nedvěd je nejznámějším kouzelnickým stand up umělcem České Republiky. Jeho vystoupení tzv. „trapnomagie“ zná téměř každý. Vidět jste ho mohli například v reality Show Česko Slovensko má talent.

základní informace

Richard Nedvěd je nejznámějším kouzelnickým stand up umělcem České Republiky. Jeho vystoupení tzv. „trapnomagie“ zná téměř každý. Vidět jste ho mohli například v reklamách pro T-Mobile, a nebo v největší české talentové show, Česko- Slovensko má talent, kde pobavil nejen porotu, ale také miliony televizních diváků.

Richard prošel třemi kouzelnickými kluby, kde se nejdříve naučil kouzelnickému řemeslu, a časem svým charakterem proměnil svá vystoupení v opravdovou a originální podívanou.

Kouzelník pro Vás zajistí kouzelnické představení pro dospělé ve stylu stand-up comedy magic.

Kouzelník Richard Nedvěd se specializuje na stand-up comedy magic. Všechny jeho kouzelnické programy jsou detailně propracované, jak po stránce kouzel, tak i kvalitní zábavy. Richard Nedvěd je držitelem mnoha kouzelnických ocenění. Část jeho umění jste mohli sledovat v pořadu Česko Slovensko má talent na TV Prima nebo v pořadu „Na stojáka“ kabelové televize HBO či v představení "Magická Esa" Pavla Kožíška v Divadle kouzel nebo přímo na Vaší akci.

Kouzelnické vystoupení pro dospělé - Stand-up:

Richard předvádí tuto kombinaci kouzel a zábavy jako jediný v ČR. Americký styl "stand-up comedy" doplněný mnoha kouzly a gagy je postaven především na interakci s divákem, a je vhodný především pro dospělé publikum. Tento kouzelnický program se řadí do oboru jevištní magie, kdy si Richard Nedvěd pozve na pódium, jeviště nebo parket dobrovolníka z publika, např. ředitele Vaší firmy, maturanta, oslavence narozenin nebo jenom Vašeho kamaráda, který se stane společně s kouzelníkem Richardem Nedvědem hlavním stěžněm tohoto komicko-kouzelnického programu ve stylu stand-up comedy. Pokud máte rádi kouzla a zároveň se chcete výborně pobavit, vřele doporučujeme.

Program se uplatní na kulturních akcích, firemních akcích, maturitních plesech, festivalech apod.

Délka vystoupení je max. 20 minut.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím