Pyroterra | Světelná & Ohnivá Show

Pyroterra | Světelná & Ohnivá Show | Famous agency

Světelná a ohnivá show z Česko Slovensko má talent. Jako jediní z ČR byli pozváni na nejprestižnější celosvětovou talentovou soutěž Beat the Best, kam byli pozváni jen ti nej z celého světa.

základní informace

Světelná a ohnivá show z ČS má talent. Jako jediní z ČR byli pozváni na nejprestižnější celosvětovou talentovou soutěž Beat the Best, kam byli pozváni jen ti nej z celého světa. Mají originální patentované světelné technologie, které vyrábí pouze oni jako jediní na světě – díky této jedinečné technologii se do světelné show dají promítat loga či nápisy dle přání klienta.

Pyroterra ve svých vystoupeních spojuje tradiční žonglérská a artistická čísla s moderní hudbou a tancem, přičemž hlavním výrazovým prostředkem je kombinace ohně, zábavní pyrotechniky a světelné techniky. Pro styl skupiny je příznačná dynamická podívaná podbarvená výpravnou, rockovou či metalovou hudbou. Tím se odlišuje od ostatních uměleckých souborů. Jako jediní spojují ve své show prvky moderního tance a vzdušné akrobacie, sdružují špičkové umělce z oblasti akrobacie, tance a baletu, spolupracují s předními choreografy konzervatoří, využívají jako jediní nejnovějších speciálních světelných i ohnivých efektů a vlastních patentovaných technologií. Pyroterra působí jak na domácí, tak i zahraniční scéně.

Mezi úspěchy skupiny Pyroterra patří postup do semifinále soutěže Česko Slovensko má talent, a také pozvánka na největší ze všech talentových soutěží „Beat the Best“, které se budou účastnit jen ti nejlepší z celého světa. Pyroterra bude u toho jako jediný reprezentant České Republiky! Mezi další úspěchy lze řadit natáčení dokumentárních cyklů pro BBC, a také potvrzení účasti na příštích ročnících soutěže British Got Talent a American Beat the Best.

LIGHTSHOW
- vlastní logo dle vašeho přání součástí show – technologie Visual Poi
- jedinečná akční světelná show podbarvená elektronickou hudbou
- nejnovější vybavení a světelné efekty vyvinuté speciálně pro naši show
- profesionální líčení a světelné kostýmy, laserové efekty
- vystoupení plně přizpůsobená prostorům a možnostem klienta

Unikátní podívaná!!! Magická hra světel a barev. Nezapomenutelné spojení mystiky a akčních prvků. Bezkonkurenční moderní zážitek plný efektů a tanečního umění. Vystoupení plné efektů, tance a akrobacie. Moderně pojatá show spojující světelné a UV efekty. Vše doplněno profesionálním líčením a kostýmy. Představení lze využít jak samostatně, tak i jako součást širšího programu.

Prezentujte logo nebo nápis dle Vašeho přání. Komunikujte se zákazníky a hosty novým způsobem. Nabízíme vám prezentaci vašeho loga skrze nejnovější světelnou technologii. Použijte vaše logo jako přímou součást naší produkce nebo jako samostatný prvek. Pyroterra využívají moderní LED technologie vlastní výroby, která sklízí celosvětový úspěch!!

Počet vystupujících: 2 – 5 (lze přizpůsobit na vaší žádost)
Délka vystoupení: 5- 12min

FIRESHOW
Dynamická fireshow podkreslená akční hudbou, jedinečné líčení i kostýmy – tím vším jsou charakteristická vystoupení skupiny Pyroterra. Vystoupení jsou choreograficky zpracována v několika variantách, v každé z nich jsou zahrnuty služby bezpečnostních složek, profesionálních maskérů a kostymérů, jež jsou nedílnou součástí show a jejího hladkého průběhu. Možnost vytvořit vystoupení na míru zákazníkovi.

Počet vystupujících: 2 – 8 (lze přizpůsobit konkrétním požadavkům)
Délka vystoupení: 5 – 20 min

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím