Live Stream

Live Stream | Famous agency

Pokud hledáte možnost, jak přenést akci po internetu na jakékoliv místo na světě, pak Live Stream (živý přenos) je ideální volbou. Živý přenos lze také využít přímo na akci, kdy se obraz přenáší na LED obrazovky a projekce.

základní informace

Pokud hledáte možnost, jak přenést akci po internetu na jakékoliv místo na světě, pak Live Stream (živý přenos) je ideální volbou. Živý přenos lze také využít přímo na akci bez online přenosu na internet, kdy se obraz přenáší pouze na LED systémy (popř. projekce), které jsou umístěné na různých místech (podia, chodby, areály, multimediální kostky atd.).

Live Stream lze využít na akcích různého typu jako jsou například sportovní či kulturní přenosy, prezentace, rozhovory, proslovy, konference, předávání cen (ceremoniály) apod.. Live Stream se také často využívá na Maturitních i jiných plesech.

O živý přenos se stará profesionální tým kameramanů, produkčních, střihačů, režisérů, grafiků, popř. zvukařů a dalších důležitých osob obsluhující celý technický setup k výslednému produktu.

Nedílnou součástí Živého přenosu může být i kompletní komentátorské stanoviště (mix pult, mikrofony, náhledový monitor, sluchátka apod.) a také moderátorský ¨koutek¨ či studio.

Možnosti produkce Live Streamu:

1) Live Stream na internet.

2) Live Stream na LED Screen systémy (obrazovky, stripy, TV apod.), popř. projekční plátna.

3) Live Stream s možností kombinace obou výše uvedených bodů 1 a 2.

Využití profesionální techniky:

kamery na určeném statickém místě s kameramanem, bezdrátové kamery s pohybem kameramana po místě akce, otočné kamery bez kameramana na určeném místě ovládané operátorem na dálku, akční go pro kamery, komunikační systémy (intercom, klasické vysílačky apod.), procesory, kompletní režie se střižnami, replay systémy, nahrávací systémy, grafické pracoviště, speciální ovládací panely a kontrolery, náhledové monitory, počítače, notebooky, sluchátka, mikrofony, di-box, in-ear systémy, mix pulty, stativy, kolejnice, jeřáby, kabeláž, cases apod.

Možnosti režie:

1) na určeném místě v objektu konání akce - mobilní verze

2) kompletně vybavený přenosový vůz

LED systémy: nabídku naleznete ve Službě TECHNIKA

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím