Light & Sand Art Show

Light & Sand Art Show | Famous agency

Malování luminiscenčním světlem nebo do písku. Jedinečná Show, která se objevila také v soutěži Česko Slovensko má talent.

základní informace

Umělecké studio DOWIS založil Alex Dowis v roce 1996 a od té doby získal velké zkušenosti v uměleckém světě. Všechno to začalo od Street Art a odhodlání jedné osoby představit street art formu široké veřejnosti. Dnes má studio několik oddělení a zaměřuje se na zakázky uměleckých projektů od tuzemských i zahraničních firem.
Originalita a flexibilita představují naše nejlepší vlastnosti. Členové našeho týmu jsou mimořádně talentovaní, zkušení v různých uměleckých stylech, včetně Light Art, Speed ​​Art, Sand Art nebo Airbrush.
Klasické styly včetně produkce komiksu, animací a ilustrací nejsou pro naše umělce ničím novým. Studio Dowis má také bohaté zkušenosti s uměleckými instalacemi, scénografií a režií.
Současné umělecké trendy jsme schopni kombinovat s původními pomocí moderních technologií, které vedou ke kvalitním kulturním a uměleckým projektům. 

Art Director Alex Dowis je úžasně talentovaný umělec, který dokáže dokončit mnoho druhů nápadů. Jeho postoj a zaměření na výsledek jeho umění je mimořádný. Díky svému talentu ho můžete vidět na celém světě. Alex je pravděpodobně nejrychlejším malířem rychlosti na této planetě. Všechno to začalo v dětství, když byl teenager, cítil se zamilovaný do street artu a graffiti. Proto je velmi dobrý, pokud jde o nástřik. Po mnoha letech, kdy se rozprašovací malba stala světelným obrazem, se stal jediným. Dnes ho můžete vidět, jak vytváří přizpůsobené představení pro všechny druhy klientů. Například: Samsung, BMW, Swarovski, Zentiva, Claas, Hankook, Shell, Siemens, Generali, Iqos, Ataccama, Mercedes Benz, Dentamed, Hyundai, Bosch, HP, Xerox, Skanska, Spedos, Barceló, Hauser, Agrall, Dell, EON, DR.Max, Nordsee, Spar ,. .... Byl ve finále Československa dostal Talent a v roce 2019 je součástí Americas Talent. Jeho studenti jsou také velmi talentovaní umělci a jednoho dne budou dobře známí, protože mají speciální učitele.

Light Art Show

Použití paprsku světla na luminiscenční desce k malování obrazu nebo tzv. Light Art představuje jedinečnou grafickou technologii. Naše studio představuje absolutní špičku v celosvětovém měřítku, pokud jde o tuto konkrétní disciplínu. Specializujeme se na živá vystoupení. Během těchto představení jsme schopni namalovat cokoli od jednoduchých kreseb až po realistické portréty přímo na místě, před publikem. Výkresy postupně mizí, což vytváří jedinečnou animaci obrazu.

Navrhneme živé vystoupení, které vám bude vyhovovat. Můžete si vybrat z katalogu našich standardních představení nebo můžeme vytvořit show na základě vašich požadavků. Tato grafická disciplína je vhodná pro celou řadu příležitostí: sportovní akce, firemní akce, oslavy, ať už se konají v interiéru nebo venku. Poskytujeme emotivní show, která je podporována živou hudbou a zvukovými efekty.
Pro představení je nutné mít temnotu, která vytvoří magickou atmosféru. Představte si sál plný lidí v absolutní temnotě, zatímco jediná viditelná věc je přesná kresba zeleného světla. Na základě posloupnosti těchto realistických kreseb je vytvořen celý příběh.
K dispozici jsou dvě velikosti naší obrazovky: 3x2 metry nebo 4,5x2,5 metry.
Je také možné tyto prádlo kombinovat a vytvořit tak plochu 9x2,5 metrů.
Pro co nejlepší zážitek doporučujeme show se dvěma světelnými umělci.

Sand Art

Kresba v písku nebo v písku je technika založená na vytváření obrázků s prsty v měkkém písku. Celá show se koná na speciálně designovém stole s podsvíceným skleněným panelem. Specifické vlastnosti měkkého písku umožňují čistý přechod z jednoho obrázku na druhý a vytváří tak prostor pro vyprávění jakéhokoli příběhu, který si dokážete představit.
Tato grafická technika také představuje jedno z nejpopulárnějších požadovaných živých vystoupení. Unikátní zážitek je ještě silnější, když je k pořadu živá hudba. V této oblasti nabízíme nejúplnější a nejúčinnější představení.
Můžeme navrhnout živou show, která vám nejlépe vyhovuje. Můžete si vybrat z našeho standardního katalogu představení, nebo si jej můžeme vytvořit na základě vašich požadavků. Je to perfektní volba pro celou řadu příležitostí: oslavy, sportovní akce nebo firemní akce.
Nabízíme také workshopy společnosti Sand Art. Vaši hosté se mohou pokusit vtáhnout do písku a náš umělec by jim ukázal základní triky. 

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím