Kouzelník & Iluzionista

Kouzelník & Iluzionista | Famous agency

Jeden z nejznámějších a nejpopulárnějších českých kouzelníků a iluzionistů. Velká i menší magická čísla v moderním kabátu, Fresh pojetí show.

základní informace

Nová i klasická čísla v moderním pojetí stand up vystoupení. Netradiční dynamičnost a svižnost - Pavel to prostě dělá jinak! Právě pro vás charismatický profesionální kouzelník s osobitým projevem připravil čísla v odlišném, moderním kabátu s velkou dávkou humoru! V jeho repertoáru naleznete mikromagii, stand up show, show s názvem Nic není nemožné, zábavné vystoupení pro děti, nebo Exhibici Black and White magic a mnoho dalšího. Všechny tyto programy jsou vhodné na různé typy akcí. Například na svatby, plesy, městské a obecní slavnosti, akce pro děti, firemní večírky, oslavy narozenin nebo jednoduše do Vašeho obývacího pokoje - show prostě proběhne kdekoliv budete chtít. Přes 20 let zkušeností a účinkování na více než 1000 akcích zaručí sto procentně pobavené hosty akce.

"NĚKTEŘÍ PŘEDVÁDĚJÍ TRIKY, JINÍ DOBŘE BAVÍ LIDI, DALŠÍ NABÍZEJÍ EMOCE. TOTO VŠE SPOJUJE MÁ SHOW DO SKVĚLÉHO ZÁŽITKU.” - Pavel

Proč si lidé najímají kouzelníky? Aby se mohli bavit! Když se člověk směje, cítí se šťastný. A o to jde. Představte si humor jako jádro mé show, a zábavu jako DNA osobitého projevu. Pozitivní emoce z vystoupení jsou to, co ve Vás bude roky rezonovat. Nejen kouzelnické triky a iluze, ale také jedinečné a nesmazatelné vzpomínky. 

Nabídka vystoupení

1) Show Nic není nemožné
Obsahuje létající stůl, množení lahví vína, sako show, hromadu humoru, a mnoho dalších kontaktních kouzel s publikem.

 2) Exhibice Black and White
Obsahuje trhání novin, kruhy, provazy, holubice, a další oblíbená kouzla - svižná dynamická show na styovou hudbu.

3) Mikromagie
Obsahuje drobná kouzla mezi hosty (cca. hodinové působení na akci).

4) Zábavné vystoupení pro děti
Obsahuje drobná i větší kouzla vhodná pro dětské publikum.

5) Kombinace výše uvedených vystoupení

6) Nabídka vystoupení na klíč dle typu akce či požadavků klienta

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím