Footbag Show Honzy Webera

Footbag Show Honzy Webera | Famous agency

Freestyle Footbag a Fotbal Show 7x mistra světa Honzy Webera

základní informace

7x mistr světa, 5x mistr Evropy, 5x mistr ČR

Od roku 2002 se Honza účatnil na více než 200 profesionálních footbagových závodech a na více než 2000 footbagových vystoupení včetně semifinále v české televizní talentové soutěži. V Petrohradu v roce 2005 viděla Honzovo vystoupení česká i ruská politická delegace, když předvedl své dovednosti u příležitosti podepsání mezinárodní smlouvy. Jeho show obohatila také otevírání druhého terminálu Ruzyňského letiště. Mimo nespočet vystoupení na českých televizních stanicích předvedl Honza své umění v televizních pořadech po celém světě, např. v SF Chronicles, ABC, nebo v ranní show stanice NBC. Honza se zúčastnil a významně umístil v mnoha talentových soutěžích, jako například Talentmania (2010) a Československo má Talent (2012). Je vítězem soutěží VŠE hledá talent 2011 a O2 Extra Openstage ze Sázavafestu 09.

Show
- Honzovo vystoupení je vysoce profesionální kombinací vtipu, zábavy, talentu, a umění ukazující to nejlepší možné ze sportů Footbag (Hakisak) a Freestyle fotbal. Jeho přizpůsobivost jako vystupujícího umělce dělá z těchto exhibičních vystoupení ideální doprovodný program na všechny druhy Vašich akcí, které se tak stanou výjimečné a pro hosty nezapomenutelné. Následuje výčet možností jak přesně uzpůsobit vystoupení pro Váš program.
- Nové vystoupení se svítícími míčky, které zajištují velmi dobrou viditelnost i na větší vzdálenost a v tmavších prostorech.
- Délku exhibičního vystoupení možno uzpůsobit od 2 do 30 minut, ale klasicky se upřednostňuje 15 až 20 minut.
- Dle požadavu klienta lze vystupovat i ve dvojci v secvičené kooperaci.
- Každé vystoupení je vždy profesionálně synchronizované do hudby. Výběr skladeb vždy ke konkrétnímu vystoupení.
- Vystoupení je vhodné na nejrůznější druhy výstav, veletrhů, večírků, plesů, společenských, kulturních i sportovních akcí atd..
- Zábavné vysvětlení základních triků pro publikum.
- Ukázky s rekvizitami jako fotbalový míč, mobilní telefon, golfový míček, USB disk, kulečníková koule a další.
- Nabídka WORKSHOPU a soutěží pro diváky.
- Zkušenosti s více než 2000 footbagovými vystoupeními od roku 2002 v ČR a dalších více než 15ti zemích.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím