Footbag Show sedminásobného mistra světa

Footbag Show sedminásobného mistra světa | Famous agency

Footbag Show a Freestyle Fotbal Show 7x mistra světa

základní informace

7x mistr světa, 5x mistr Evropy, 5x mistr ČR

Od roku 2002 se Honza účatnil na více než 200 profesionálních footbagových závodech a na více než 2000 footbagových vystoupení včetně semifinále v české televizní talentové soutěži. V Petrohradu v roce 2005 viděla Honzovo vystoupení česká i ruská politická delegace, když předvedl své dovednosti u příležitosti podepsání mezinárodní smlouvy. Jeho show obohatila také otevírání druhého terminálu Ruzyňského letiště. Mimo nespočet vystoupení na českých televizních stanicích předvedl Honza své umění v televizních pořadech po celém světě, např. v SF Chronicles, ABC, nebo v ranní show stanice NBC. Honza se zúčastnil a významně umístil v mnoha talentových soutěžích, jako například Talentmania (2010) a Československo má Talent (2012). Je vítězem soutěží VŠE hledá talent 2011 a O2 Extra Openstage ze Sázavafestu 09.

Show
- Honzovo vystoupení je vysoce profesionální kombinací vtipu, zábavy, talentu, a umění ukazující to nejlepší možné ze sportů Footbag (Hakisak) a Freestyle fotbal. Jeho přizpůsobivost jako vystupujícího umělce dělá z těchto exhibičních vystoupení ideální doprovodný program na všechny druhy Vašich akcí, které se tak stanou výjimečné a pro hosty nezapomenutelné. Následuje výčet možností jak přesně uzpůsobit vystoupení pro Váš program.
- Nové vystoupení se svítícími míčky, které zajištují velmi dobrou viditelnost i na větší vzdálenost a v tmavších prostorech.
- Délku exhibičního vystoupení možno uzpůsobit od 2 do 30 minut, ale klasicky se upřednostňuje 15 až 20 minut.
- Dle požadavu klienta lze vystupovat i ve dvojci v secvičené kooperaci.
- Každé vystoupení je vždy profesionálně synchronizované do hudby. Výběr skladeb vždy ke konkrétnímu vystoupení.
- Vystoupení je vhodné na nejrůznější druhy výstav, veletrhů, večírků, plesů, společenských, kulturních i sportovních akcí atd..
- Zábavné vysvětlení základních triků pro publikum.
- Ukázky s rekvizitami jako fotbalový míč, mobilní telefon, golfový míček, USB disk, kulečníková koule a další.
- Nabídka WORKSHOPU a soutěží pro diváky.
- Zkušenosti s více než 2000 footbagovými vystoupeními od roku 2002 v ČR a dalších více než 15ti zemích.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím