DaeMen

DaeMen | Famous agency

Jsou vítězové Česko Slovensko má Talent, díky čemuž měli možnost představit svá vystoupení v Americkém Las Vegas. Představují zcela nové pojetí silové akrobacie. Shows prezentují příběh, charakter, sílu, ladnost, emoce v akrobatických prvcích.

základní informace

DAE MEN jsou vítězové Česko Slovensko má Talent 2010, díky čemuž měli možnost představit svá vystoupení v nejznámějším světovém centru zábavy a showbusinessu - v Americkém Las Vegas.

DAE MEN Vám představují zcela nové pojetí silové akrobacie. Jejich vystoupení prezentují příběh, charakter, sílu, ladnost, emoce v působivé hudbě a moderní choreografie v akrobatických prvcích s originálními kostýmy.

Nabídka vystoupení:

1) Gentlemen Show
Dva muži v obleku s buřinkami přicházejí předvést silovou akrobacii s elegancí a jistotou anglických gentlemanů. Hlavně dámy budou zvědavé, zda si během vystoupení sundají pouze své buřinky. Nechte se překvapit…
Čas: 5.30min. Minimální plocha podia: 3x3m. Minimální výška stropu: 4,5m. 

2) Padlý Anděl
Věříte na anděle? Věříte, že pomáhají? Někdy ale i oni potřebují pomocnou ruku od nás. Vystoupení bylo dáno dohromady za neskutečných 10 dnů i s hudbou a projekcí na finálovou premiéru Česko Slovensko má talent 28. listopadu 2010. Představení dokonce rozplakalo i porotkyni Lucii Bílou.
Čas: 4min. Minimální plocha podia: 3x3m. Minimální výška stropu: 7m (+ možnost zavěšení kruhů). 

3) Asijská show
V asijské show najdete ladnost silové akrobacie spojenou s prvky bojového umění, a navodí tak mystickou atmosféru staročínského šaolinského prostředí. Vystoupení je strhující, dynamické a sexy. Premiéra se uskutečnila dne 14. listopadu 2010 v semifinále Česko Slovensko má talent.
Čas: 4min. Minimální plocha podia: 8x6m. Minimální výška stropu: 5m. 

4) The Fountain
Při příležitosti vyhlášení České Miss 2011 dne 19. března 2011 si DAE MEN připravili zcela nové, poutavé, představení.
Čas: 3min. Minimální plocha podia: 3x3m. Minimální výška stropu: 4,5m. 

5) DaeMen show
Show dokáží DAE MEN ušít na míru dle požadavků zákazníka. Řekněte si představu, a DAE MEN ji zrealizují. Kostýmy, hudbu, projekci i choreografii si DAE MEN v soutěži Česko Slovensko má Talent připravovali úplně sami. Nabízí se také možnost přímého zapojení publika, kde vás DAE MEN naučí, vše co umí.
Čas: neomezeně. Minimální plocha podia: dle potřeb. Minimální výška stropu: 4,5m (možno připravit choreografie i na nižší stropy)

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím