Bubble Show Matěje Kodeše

Bubble Show Matěje Kodeše | Famous agency

Světová Bubble Show Rekordmana Matěje Kodeše.

základní informace

Světová Bubble Show Rekordmana Matěje Kodeše zapsaného několikrát do Guinessovy rekordů.

Matěj Kodeš je profesionální bublinář, který patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně.
Na svém kontě má více než 1000 představení po celém světě od počátku profesionální kariéry v roce 2008.
Držitel 12ti světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Za jeden ze svých rekordů, uzavření závodního tahače do bubliny, byl nominován Agenturou Dobrý den na rekordmana roku. Mezi své největší osobní úspěchy řadí svůj rekord, kdy do bubliny uzavřel neuvěřitelných 214 lidí.
Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event – největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu).
Originální vystoupení bublináře Matěje Kodeše sklízí úspěchy u diváků doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, pro předsedu parlamentu na ambasádě v Moskvě, na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční v hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných. Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka.
Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Víkend, Gejzír, Sama doma, Dobré ráno, Snídaně s Novou nebo Uvolněte se, prosím…

Nabídka programů

Bublinová show Matěje Kodeše
Zajímavé vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů: bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několika metroví bublinoví hadi, bublinový tunel, obří mega bubliny a oblékání zájemců do bublin.
Show je možné po předchozí domluvě předvést téměř kdekoliv. Vhodná pro venkovní i vnitřní akce, pro dospělé i dětské diváky a obstojí i před nejnáročnějším publikem.
pozn.: Pro venkovní akce lze pronajmout vlastní speciální stan.
délka show 20 minut

Bublinová show s workshopem
Program plný neuvěřitelných bublinových kouzel doplněný o interakci s diváky. Po vystoupení následuje workshop, kde si diváci mohou vyzkoušet profesionální bublifukovou směs a pod vedením mistra bublináře se naučit několik triků, které viděli při vystoupení. Naučí se foukat bubliny z ruky, jak dát bublinu do bubliny a hlavně tvoření obřích bublin, které má vždy největší úspěch.
délka programu: 60minut (20 min show + 40 min. workshop)

Odhalení z kouřové bubliny
Plánujete event, na kterém budete představovat nový produkt? Využijte naší unikátní novinky - bublinový trik, který ohromí každého diváka - SLAVNOSTNÍ ODHALENÍ Z KOUŘOVÉ BUBLINY.

Bubble Fotokoutek
Unikátní projekt Bubble-fotokoutek, ve kterém se můžete na své akci nechat vyfotografovat v opravdové velké bublině. (Fotokoutek ZDE) 

K vystoupení dále nabízíme
- Výrobu reklamních bublifuků s vlastní etiketou.
- Osvětlení a ozvučení show.
- Zajištění nafukovacího stanu na venkovní akce - ochranu proti větru.
- Promítání loga/fotografie na stěnu bubliny.
- Fotokoutek – fotografování v bublinách.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím