Originální Brazilská Show

Originální Brazilská Show | Famous agency

Originální Brazilská Show s pravými brazilskými tanečnicemi a tanečníky s nefalšovanými famózními karnevalovými kostýmy.

základní informace

Nabízíme originální Brazilskou Show s pravými brazilskými tanečnicemi. Nabídka může obsahovat jednu či více Show, desetiminutovou animaci po vlastní Show se zapojením hostů, ale i následný hodinový taneční workshop.

Počet tanečnic lze navolit dle požadavků klienta, a dokonce je možné k tanečnicím objednat také brazilského mužského tanečníka.
Nejčastější objednávka Show: 2x tanečnice + 1x tanečník
Tato vystoupení jsou originální tím, že naživo sledujete tančit skutečné latinsko americké tanečnice a tanečníky (Brazílie, Kuba, Venezuela), a mají pravé latinsko americké kostýmy a rekvizity – vždy dle stylu vystoupení a tance.
Je možné vystoupit se všemi druhy latinsko amerických tanců - Salsa, Bachata, Cha cha, Merengue, Brazilian Foxtrot, Reggaeton, Bolero, Tango, Samba-Gafieira (couple samba), Zouk, Forro, Fox Trot, Capoeira, Axe (podobné Zumbě).
Lze objednat balíček dvou Show. každá Show může proběhnout v jiném stylu a s jinými kostýmy a rekvizitami! V latinsko americkém duchu se tak může nést celý večer, neboť vystoupení se dají rozložit v průběhu večera tak, aby mezi nimi bylo dostatečné časové rozpětí.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím