Bike Trial Show

Bike Trial Show | Famous agency

Biketrialová Show, plná adrenalinu a zábavy, ve kterém uvidíte exhibiční vystoupení. Bude předvedeno vše, co lze na kole předvádět. Krom jízdy :)

základní informace

Biketrialová Show, plná adrenalinu a zábavy, ve které vám Žoržo ukáže své umění a to vše za podpory diváků a muziky. 15-25 minutové exhibiční vystoupení, ve kterém Vám bude předvedeno vše, co lze na kole předvádět.

Své umění Vám ukáže Žoržo na předem připravených překážkách nebo dle dohody. Vystoupení jsou vhodná především pro společenské (plesy), propagační a sportovní akce (výstavy, výročí, promotion akce, módní přehlídky, dny otevřených dveří, atd.). Ve vystoupení uvídíte například jak vyskočit na překážku vysokou 110 cm nebo seskok ze 2,5 m, a pro diváky velice atraktivní přeskakování ležících dobrovolníků. Vystoupení jsou pojata v akčnějším, ale vtipném duchu a vynikají svou univerzálností a možností improvizace. Nejsou zde prakticky žádná prostorová omezení. Atraktivností je komunikace s diváky a moderátorem. Při Biketrialovém vystoupení lze využít rozličnou škálu překážek, které obohacují vystoupení. Samozřejmě je možné postavit překážky speciálně pro danou akci a dle přání zákazníka, kde je jediným omezujícím faktorem fantazie a samozřejmě cena.

pozn.: Maximální přeskočení 12-ti ležících dobrovolníků.

Nejlepší sportovní úspěchy:

- 9. místo na Mistrovství Evropy
- účastník světového poháru
- 3. místo Mistrovství ČR (Březová u Sokolova)
- 1. místo Speedtrial Hrádek nad Nisou
- 2. místo Gibon Speedtrial

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím