Beauty koutek

Beauty koutek | Famous agency

Chcete být kouzelná? Zajistíme vám profesionáoní líčení od zkušených vizážistek a účesy od kvalifikovaných kadeřnic.

základní informace

Přejete si společnost zaujmout nevšedním účesem a okouzlujícím líčením? Chcete, aby se za vámi každý otočil? Naše vizážistky a kadeřnice vám vytvoří vhodný společenský účes i nádhernou vizáž.

Nechte se hýčkat!

Možnosti:

1) Beauty na akci (Beauty koutek)

Máte zájem o celkové zkrášlení vaši vizáže a účesu? Ukázat se kolegům, kamarádkám a ostatním návštěvníkům akce za ''princeznu'' :)? Beauty koutek může být součástí akce, kde pro dámy zajistíme proměnu v ''jiného člověka''. Nabízíme řadu kvalitních, zkušených a proškolených vizážistek i kadeřnic, které používají velmi kvalitní kosmetiku, přípravky a náčiní.

Beauty koutek může probíhat buď ve vnitřní části objektu nebo venku v areálu konání akce. K Beauty koutku zajistíme zázemí jako jsou stoly, židle, zrcadlo, světlo i nůžkový stan.

2) Privátní Beauty

Pokud je třeba připravit se například na slavnostní večeři, svatbu, narozeniny, ples a jiné akce, umíme vám vizážistku i kadeřnici zajistit také k vám domů či na místo akce na líčení i účesy. Holky vás připraví před akcí, ale po domluvě můžou na akci zůstat s vámi a když je třeba, upraví vás.

poptávka služby

poptávka služby

Zeptejte se nás na podrobnosti.

vybrat datum
nevím